Škoda Enyaq iV
80 Founders Edition Black | soh 92% | warmtepomp | vol leder | stoel en stuur verwarming | Android auto & Apple carplay
Direct kopen, basisprijs: € 19.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.949,-
LEASEPRIJS: € 271,73 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.297,37 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Enyaq iV |
|---|---|
| Uitvoering: | 80 Founders Edition Black | soh 92% | warmtepomp | vol leder | stoel en stuur verwarming | Android auto & Apple carplay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 29 december 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 162.097 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 271,73 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-746-SJ |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 2.049 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.649 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Warmtepomp
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen
- ASR